15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Ochrana osobných údajov

Spracovávanie osobných údajov

• zber a spracovanie osobných údajov v spoločnosti Cestovná agentúra KATKA s.r.o. prebieha v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.  

• Cestovná agentúra KATKA s.r.o. má registrované na Úrade na ochranu osobných údajov 2 informačné systémy a o ďalších 5 vedie evidenciu, má vypracovanú bezpäčnostnú smernicu i bezpečnostný projekt k týmto systémom a s CK má uzatvorenú sprostredkovateľskú zmluvu

• Cestovná agentúra KATKA s.r.o.nijakým spôsobom nezneužije osobné údaje zákazníkov

• zákazník môže svoj súhlas so spracovaním OÚ kedykoľvek odvolať a to e-mailom, resp. poštou

• ak zákazník požiada o informáciu o spracovaní svojich osobných údajov v súlade s § 28 ZOOÚ, je Cestovná agentúra KATKA s.r.o. Povinná túto informáciu bez zbytočného odkladu odovzdať

• pri akomkoľvek podozrení s neoprávnením nakladaním s OÚ, má zákazník právo obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov.

 

Ochrana osobných údajov a ich spracovanie bude realizované v súlade so ZOOÚ. Ďalšie prípadné osobitné práva zákazníka tu nespomenuté upravuje ustanovenia § 28 ZOOÚ.

Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,21 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,58 HRK
Turecká lira  EUR 7,42 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »