Výstava kvetov a záhrad v Tullne - v meste kvetov

Destinácia: Rakúsko, Dolné Rakúsko, Tulln an der Donau
Kód zájazdu: 1085505
Cena od: 22,90 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

04.09.2021 1 deň First Minute 22,90 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Navštívte s nami každoročne obľúbenú výstavu kvetov a záhrad v rakúskom mestečku Tulln. Výstava sa považuje za skutočný rakúsky raj kvetín. Privítajú vás nielen ruže, orchidey, trvalky, ale aj rôzne rezané kvety, okrasné a črepníkové rastliny, majstrovské kvetinové diela a zaujímavo naaranžovaná zelenina a ovocie. Môžete si odtiaľto odniesť množstvo inšpirácií, nových nápadov ako si skrášliť svoj balkón alebo záhradku. Výstava je spojená s predajom. K dispozícii bude množstvo kaviarničiek, reštaurácií a stánkov s občerstvením. Nevynecháte ani centrum pôvabného rakúskeho mestečka Tulln s pešou zónou, nábrežím Dunaja so starými kostolmi, loďou Friedensreicha Huntertwassera a dostatok času budete mať na osobné voľno.Predpokladaný odchod z Tullnu  je cca o 17:00 hod.

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu CK
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 5 € /osoba ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
nástupné miesta a príplatky :
Nitra 5 € (garantovaný zvoz),
Sereď 5 € (garantovaný zvoz),
Trnava 5 € (garantovaný zvoz),
Bratislava – bez príplatku. 
Všetky nástupné miesta budú realizované.
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
výstava kvetov 12 € / dospelá osoba po skupinovej zľave, študenti a seniori, deti od 6-15 rokov 3 €, deti do 6 rokov zadarmo
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Tulln

Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,30 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 8,95 TRY
Americký dolar  EUR 1,19 USD

Zobraziť všetky »