Hampton by Hilton Marjan Island

Destinácia: SAE, Rás al-Chajmá, Al Marjan Island
Kód zájazdu: 1172719
Cena od: 939 €
Príplatky od: 206 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

02.12.2022 8 dní Last Minute 939 € +206 € odlet: Viedeň letecká
09.12.2022 8 dní Last Minute 939 € +206 € odlet: Viedeň letecká
16.12.2022 8 dní Last Minute 939 € +206 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: BRATISLAVA - DUBAJ
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet z letiska Bratislava a prílet do Dubaja, transfer do hotela v emiráte Ras Al Khaimah. Ubytovanie.

2 - 7: POBYT V RAS AL KHAIMAH
Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či vodné športy. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov.

8: ODLET DO BRATISLAVY
Transfer na letisko a odlet a prílet do Bratislavy.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. V prípade pečiatky z Izraela v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.

Od 01.11.2015 je každý hosť ubytovaný v emiráte Ras Al Khaimah povinný zaplatiť pobytovú taxu "Tourism Dirham". Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Cena za izbu a noc:
5* hotel 20 AED (cca 5 EUR)
4* hotel 15 AED (cca 3,75 EUR)
3* a 2* hotel 10 AED ( cca 2,5 EUR)

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Bratislava - Dubaj - Bratislava s FLY DUBAI
stravu a vodu na palube lietadla
transfer letisko – hotel – letisko
7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive
asistenciu slovenského alebo českého delegáta
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 199,- EUR/osoba
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi

Hampton by Hilton Marjan Island

TV miniklub masáž sauna wellness, spa fitness centrum večerný program internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 80 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
novopostavený moderný hotel s 515 izbami je situovaný na turisticky obľúbenom ostrove Marjan Island iba 15 minút jazdy od centra Ras Al Khaimah. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum Al Hamra Mall a letisko v Dubaji je vzdialené cca 80 km.

Vybavenie:
priestranná a moderne zariadená vstupná hala s recepciou, kaviareň a lobby bar, pool bar, plážový bar, hlavná hotelová reštaurácia, 2 Á la carte reštaurácie, vonkajší bazén a detský bazén, detský klub, detské ihrisko, Spa centrum a Wi-Fi zdarma vo verejných priestoroch.

Vybavenie izieb:
moderne zariadené izby majú klimatizáciu, minibar, trezor, SAT-TV, telefón, žehličku a žehliacu dosku, Wi-Fi zdarma, set na prípravu čaju/kávy, vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou, resp. vaňou, WC a sušičom na vlasy) a balkón s výhľadom na ostrov, alebo more. V základne cene je izby typu Island View.

Stravovanie:
All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov vrátane nápojov, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v pool bare, lobby bare a hlavnej hotelovej reštaurácii, snacky a občerstvenie počas dňa, čaj a káva.

Pláž:
450 m dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora v tesnej blízkosti hotela, ležadlá, slnečníky na pláži a plážové osušky zdarma.

Zábava a šport:
fitness, Spa centrum (masáže, masážny bazén, sauna a parná sauna), detské ihrisko, miniklub so športovými a zábavnými aktivitami pre deti, pestrá ponuka vodných športov (za poplatok), večerné programy.

Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,37 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,04 USD

Zobraziť všetky »