Solana Hotel & Spa

Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta Solana Hotel & Spa - letecký poznávací zájazd s  - Malta
Destinácia: Malta, Severná Malta, Mellieha
Kód zájazdu: 1285900
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Solana Hotel & Spa

TV TV wellness, spa bazén vyhrievaný bazén vnútorný detská postieľka piesočnatá pláž fitness centrum trezor internet, WiFi internet, WiFi bazén bazén
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od letiska: 24 km
Vzdialenosť od pláže: 2 km
Rýchly popis:
V centre letoviska Mellieha v typických maltských uličkách nájdeme tento moderný hotel, ktorý vďaka svojej vyvýšenej polohe ponúka panoramatické výhľady na okolie. Nachádza sa priamo v centre, čo znamená, že obchodíky, miestne taverny a reštaurácie nájdete na každom rohu.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

 

Poloha:
situovaný na miernom svahu 2 km od pláže Mellieha. V tesnej blízkosti hotela nájdete supermarkety, kaviarne a lokálne taverny. Od hlavného mesta Valetty je vzdialený 25 km a od medzinárodného letiska Malta 24 km.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, bazén na streche, vnútorný bazén, terasa, reštaurácie, lobby bar, bar na streche, Spa a wellness (procedúry za poplatok), posilňovňa.

Izby:
tento mestský hotel ponúka ubytovanie v moderných dvojlôžkových izbách, štúdiách a suitách. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju, trezor, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón/terasu, postieľka na vyžiadanie. Štúdiá a suity disponujú aj menšou kuchynkou.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia, plná penzia – podávané formou pestrých bufetových stolov.

Pláž:
cesta na pláž vzdialenú 2 km od hotela vedie dolu kopcom cez hlavnú ulicu a ďalej popri miestnej komunikácii oddelenej chodníkom.

Doprava:

letecká


V cene je zahrnuté:
V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami na vybraný počet dní, letenka na pravidelnej linke, príručná batožina, podpalubná batožina 20kg/os., transfer letisko – hotel – letisko, asistenčné služby delegáta (na telefóne).
Povinné príplatky:  servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 199 EUR/os., osoby do 2 rokov 50 EUR/Os., palivový a emisný príplatok pre osoby nad 2 roky 25 EUR/os./pobyt.

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid)  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Mellieha je najsevernejšie mesto ostrova, ktoré má svoju starobylú časť, kde si užijete večerné prechádzky a spoznáte kus maltskej histórie. Počas dovolenky na Malte si môžete urobiť radosť nákupom v miestnych obchodoch alebo obedom či večerou v štýlových reštauráciách s terasou. Prímorská atmosféra v zálive Mellieha Bay je ako stvorená na oddych na pláži so zlatistým pieskom a šantenie v plytkej vode priezračného Stredozemného mora. Vďaka tomu, že more je v tejto časti plytké, je vhodné aj pre deti alebo neplavcov.

Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 23,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 22,47 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »