Pebbles Resort

Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta Pebbles Resort - letecký zájazd s  - Malta
Destinácia: Malta, Severná Malta, St. Pauls Bay
Kód zájazdu: 1285903
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Pebbles Resort

TV TV bazén vnútorný bazén vnútorný fitness centrum animačný program internet, WiFi internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 100 m
Vzdialenosť od letiska: 19 km
Vzdialenosť od pláže: 800 m
Rýchly popis:

Nedávno kompletne zrekonštruovaný mestský hotel, v ktorom sa snúbia kvalitné služby a pohodová dovolenka na históriou preslávenom ostrove Malta. Svojich priaznivcov si nájde medzi všetkými vekovými kategóriami.


 


Poloha:
pobrežná promenáda Bugibba lemovaná lokálnymi obchodmi, reštauráciami, tavernami dostupná v pešej vzdialenosti. V blízkosti hotela cca 2,3 km sa nachádza Maltské národné akvárium. Letisko MLA vzdialené 19 km.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, úschovňa batožiny, vonkajší bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky pri bazéne, vnútorný bazén (dostupný celoročne), reštaurácia, bar, posilňovňa.

Izby:
k dispozícii sú vkusne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby. Okrem toho rodinné izby s max. kapacitou 4 osoby, pričom prístelka je realizovaná formou ďalšej manželskej postele/oddelených lôžok. Vybavenie zahŕňa TV, telefón, Wi-Fi pripojenie, klimatizáciu, set na prípravu kávy a čaju, kúpeľňu, sušič vlasov, balkón.

Stravovanie:
raňajky, polpenzia

Pláž:
pobrežná promenáda vzdialená cca 800 m od hotela.

V cene je zahrnuté:
 ubytovanie s príslušnými službami na vybraný počet dní, letenka na pravidelnej linke, príručná batožina, podpalubná batožina 20kg/os., transfer letisko – hotel – letisko, asistenčné služby delegáta (na telefóne). Povinné príplatky:
servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 199 EUR/os., osoby do 2 rokov 50 EUR/Os., palivový a emisný príplatok pre osoby nad 2 roky 25 EUR/os./pobyt.

V cene nie je zahrnuté:
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid)  KOMFORT 3,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 4,70 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
 raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Qawra a St. Paul´s sú oblasti na severe Malty. Patria k turisticky vyhľadávaným lokalitám na ostrove vďaka krásnym hotelom a reštauráciám. Okolo roku 1638 postavil rád sv. Jána vežu Qawra, podľa ktorej je oblasť pomenovaná a dnes sa v nej nachádza reštaurácia z ktorej je možné vidieť časť opevnenia. Táto oblasť Malty je vyhľadávaná pre svoj rušný nočný život, priaznivé letné teploty a krásne morské zrázy, kde sa dá skákať do mora zo skál. V blízkosti sa nachádza Múzeum klasických áut, ktoré poteší najmä milovníkov veteránov.

Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 23,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 22,47 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »