Vila Norma

Vila NORMA v Bibione, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ B1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ B1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ B1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ B1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ B, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ B, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ C a C1,dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione,  typ C a C1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ C, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione,  typ C a C1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ C a C1  dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ C,  dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou Vila NORMA v Bibione, typ C1, dovolenka v Taliansku individuálnou alebo autobusovou dopravou
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Bibione
Kód zájazdu: 1326777
Cena od: 72,33 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

20.07.2024 8 dní 167,50 € +0 € vlastná
26.07.2024 10 dní 184 € +120 € autobusová
27.07.2024 8 dní 184 € +0 € vlastná
02.08.2024 10 dní 241,40 € +120 € autobusová
03.08.2024 8 dní 241,40 € +0 € vlastná
23.08.2024 10 dní 158 € +120 € autobusová
24.08.2024 8 dní 158 € +0 € vlastná
30.08.2024 10 dní 109,17 € +120 € autobusová
31.08.2024 8 dní 109,17 € +0 € vlastná
06.09.2024 10 dní 88,17 € +120 € autobusová
07.09.2024 8 dní 88,17 € +0 € vlastná
13.09.2024 10 dní 72,33 € +120 € autobusová
14.09.2024 8 dní 72,33 € +0 € vlastná

Vila Norma

TV chladnička,minibar bicykle parkovisko detská postieľka detské ihrisko plážový servis piesočnatá pláž trezor internet, WiFi klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Rýchly popis:
Moderne zariadená vila so záhradou  a Wi-Fi v centrálnej časti Bibione poskytuje komfort aj súkromie neďaleko centra Bibione aj pláže.

Poloha:
na adrese Via Ariete 25, asi 300 m od piesočnatej pláže a v tesnej blízkosti kúpeľov s verejným plaveckým bazénom a wellness.

Ubytovanie:

apartmány sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí, všetky sú klimatizované, zariadené moderným nábytkom, WiFi. K dispozícii je aj oplotená záhrada a parkovacie miesta - pre každý apartmán jedno miesto pre auto. V každom apartmáne je vybavená kuchynská linka s chladničkou, TV a jedálenským kútom, sociálne zariadenie so sprchou a WC. Apartmán typu B má ešte jednu spálňu s 3 lôžkami. Apartmán typu B1 má jednu spálňu s dvojlôžkom a poschodovou posteľou. Apartmán typu C je na prízemí s terasou, má dve spálne - jednu s 3 lôžkami a jednu s jedným samostatným lôžkom a jednou poschodovou posteľou. Apartmán typu C1 má dve spálne, jednu s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, druhú s tromi samostatnými lôžkami. Apartmány na poschodí nemajú balkón, iba spoločný priestor na poschodí (k dispozícíí nie je vonkajší nábytok), odkiaľ sa vchádza do apartmánov. Zvieratá nie sú povolené.


Stravovanie:
bez stravy.

Pláž:
široká upravená piesočnatá pláž asi 300 m od budovy, plážový servis v cene, pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre najmenšie deti.

Doprava:
vlastná alebo autobusová.

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí,všetky spotreby,1 parkovacie miesto/apt, WiFi, plážový servis (slnečník+ležadlo+kreslo), klimatizácia, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie je zahrnuté:

povinný príplatok: miestna pobytová taxa 0,75 EUR/os./noc (platba na mieste). Ostatné možné doplatky na mieste: upratovanie apartmánov 50 - 60 EUR/apt., posteľná bielizeň 8 €/súprava/týždeň, uteráky 8 €/súprava/týždeň, detská postieľka 12 EUR/týždeň. Zvieratá nie sú povolené.. Doprava: LUX BUS 120 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, NM, TN - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.


Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 

BIBIONE

Moderne vybudované známe stredisko, ležiace približne 80 km severne od Benátok. Pozostáva z viacerých častí – centrálnej a živej Bibione Spiaggia, zelenej Lido del Sole, pokojnej Pinedy a Lido dei Pini. More je zväčša pokojné, s vysokým obsahom jódu a solí a s dlhým pozvoľným vstupom do mora, kde sa rodičia nemusia báť o svoje ratolesti. Čistá, udržiavaná 8 km dlhá piesočnatá široká pláž vybavená sprchami, kabínkami na prezliekanie a plážovými barmi, je lemovaná promenádou pre peších, korčuliarov i cyklistov. V časti Lido dei Pini môžu na pláži komfortne dovolenkovať aj majitelia psov so svojimi domácimi maznáčikmi. Dovolenkári majú možnosť vybrať si z množstva obchodov, reštaurácií, kaviarní, barov, večer sa môžu zabaviť na rôznych diskotékach. Každoročne na začiatku septembra sa v Bibione organizujú populárne slávnosti vína s ohňostrojom, gastronomickými trhmi a atrakciami pre deti i dospelých. V stredisku sa nachádzajú moderné termálne kúpele s plaveckým bazénom, športoviská, rozmanité atrakcie pre deti - lunapark, detský vláčik premávajúci strediskom. Blízkosť zaujímavých talianskych miest (Benátky, Verona, Padova, Terst) ponúka turistom možnosti rôznych výletov. Množstvo zelene, výborná morská klíma, živé spoločenské stredisko, blízkosť turisticky atraktívnych miest, prekrásne pláže, čisté more – to sú ideálne predpoklady pre kvalitný a príjemný relax. 


Fakultatívne výlety:

Benátky – celodenný výlet do romantického mesta na lagúne, bohatého na historické pamiatky, s možnosťou plavby pohodlnou loďou po Canale della Guidecca a výstupom na vežu Campanella na námestí sv. Marka.

Verona – mesto tragického príbehu Romea a Júlie, kultúrne a historické centrum ležiace na rieke Adige s najzachovalejšou starorímskou arénou na sever od Ríma a krásnou architektúrou.

Terst a zámok Miramare – výlet do jedného z najkrajších miest severného Talianska, s krásnym historickým centrom a bohatou minulosťou, spojený s návštevou známeho zámku Miramare s exotickou záhradou, ktorého majiteľkou bola aj cisárovna Sisi.

Aqua Splash – celodenný výlet do zábavného vodného parku v Lignane, jedného z najväčších na jadranskom pobreží.

Laguna – plavba loďou po lagúnach nachádzajúcich sa medzi CAORLE a BIBIONE, kde prežil časť svojho života aj E. Hemingway (uvidíte aj dom, v ktorom žil). Ocitnete sa v nenarušenej prírode, ochutnáte na grile pečené ryby a polentu - tradičné pokrmy tohto kraja.

Pizza Party – večer so živou hudbou a možnosťou tanca a ochutnávky rôznych druhov pizzy, zeleninových šalátov a nápojov.

Caorle – večerná prehliadka malebného a prímorského rybárskeho mestečka s bohatou historickou minulosťou.

Oceanárium – unikátny výlet do Oceanária v Lignane s preskleným vodným tunelom, kde môžete pozorovať žraloky a iné morské živočíchy.


Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,29 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 36,19 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »