Víkend v Budapešti, Tropicarium a vodný svet

Destinácia: Maďarsko, Budapešť
Kód zájazdu: 958297
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Popis:
Zažite víkend v pompéznej Budapešti, navštívte najväčšie morské aquarium v strednej Európe - Tropicarium, vychutnajte si preslávené a chutné kulinárske maďarské špeciality, túlajte sa historickým centrom mesta a oddýchnite si v jednom z najväčších krytých aquaparkov a zážitkových kúpeľov Európy.

Program zájazdu :


1.deň :
odchod v ranných hodinách z jednotlivých nástupných miest. Prvou zastávkou bude Tropicarium, najväčšie morské akvárium v strednej Európe. Uchvacujúci pohľad je na 11-metrový dlhý tunel a na obrovské 4 metre hlboké žraločie akvárium. 
Nádrž, kde budú môcť návštevníci hladkať raje, patrí právom medzi najobľúbenejšie. V Tropicáriu nájdete i kúsok dažďového pralesa, kde Vám ponad hlavy budú voľne lietať farebné exotické vtáky a voľne poskakovať malé opičky, nehovoriac o žltých, zelených a červených hadoch...
Neskôr si prehliadnete najvýznamnejšie historické  skvosty tejto nádhernej maďarskej metropoly: Budínsky hrad, Rybársku baštu, Baziliku sv. Štefana, Operu a Parlament, známe námestie Vörösmarty tér. Vo večerných hodinách individuálne voľno.  
Môžete sa tešiť na vychýrené budapeštianske kulinárske špeciality, klobásky, chutné halászlé a rôzne pochúťky z domácej kuchyne. Určite nemôže chýbať ani pohár dobrého maďarského vínka alebo ostrá pálenka. Približne o 20:30 hod. odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách Vás čakajú dve možnosti. Môžete sa túlať ulicami Budapešti s naším sprievodcom, alebo využijete príjemný oddych a relax na mieste, kde sa budete cítiť ako na trópoch: vlny, palmy, tobogany, zážitkové bazény a mnoho lákadiel pre malých aj veľkých. To je Aquaworld v Budapešti, jeden z najväčších krytých aquaparkov a zážitkových kúpeľov Európy. 
Nájdete tu bazén s umelými vlnami, ojedinelý surfovací bazén pripomínajúci atmosféru prímorských dovoleniek, plavecký bazén, bazén s umelými vlnami. Nechýba tu ani saunový svet pre osvieženie tela a duše.  Odchod na Slovensko cca o 17:30 hod.. 

Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
služby overeného sprievodcu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
prehliadku Budapešti
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € /osoba/noc
komplexné cestovné poistenie UNION 2 € / osoba/deň
obojsmerná miestenka 6 € /osoba ( môžete si prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
príplatok za dvojsedadlo ( v prípade, že chce sedieť 1 osoba na dvojsedadle sama) 40 €
vstupné do aquaparku - cca 21 € /osoba, 17 € /študenti, 10 € /deti 3-14 rokov
vstupné Tropicárium - 2300 HUF / dospelá osoba, 1700 HUF / deti od 4-18 rokov
nástupné miesta a príplatky : 
Bratislava 0 € 
Sereď 5 € ( garantovaný zvoz)
Trnava 5 € (garantovaný zvoz)
Nitra 5 € (garantovaný zvoz)
Všetky nástupné miesta budú realizované.
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Budapešť

Novinky

Spustenie nového webu

20.5.2011 Pripravili sme pre Vás novú verziu našej webovej stránky, ...

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,81 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,43 HRK
Turecká lira  EUR 6,47 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »